آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

وقتی زبان مادری خود را یاد می گیریم؛ ابتدا گوش می دهیم، سپس می خوانیم، سپس صحبت می کنیم و در نهایت می نویسیم. این چهار مهارت برای داشتن یک ارتباط خوب در هر زبانی مورد نیاز است. در اینجا می توان با بیان هر چهار مهارت زبان انگلیسی و یادگیری زبان آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد را ارائه داد.

گوش دادن و خواندن : این دو از ورودی های شما هستند یعنی شما در حال یادگیری آن زبان هستید. 

اما

نوشتن و گفتن : به عنوان خروجی یادگیری های شماست که باید هر آنچه را که یاد می گیرید. برای اینکه به این چهار مهارت دستیابید؛ بهتر است که خود را در با زبان انگلیسی محاصره کنید. 

قبل از اینکه ادامه مقاله را برای شما بیاوریم بهتر است یک نکته را به شما یادآور شویم که مشکلات و مصیبت های این روزگاران، زندگی را برای ما خیلی سخت تر کرده است و همه مردم دنیا به نوعی با این مشکل و کرونا و قرنطینگی در حال دست و پنجه نرم کردن هستند؛ و چه بسا همین مشکلات هم خود مانعی بر سر راه پیشرفت ما است که نتوانیم بر روی یادگیری زبان انگلیسی تمرکز کنیم؛ اما این را هم فراموش نکنید که همیشه هر مشکلی یک راه حلی دارد.

در لینکی که به شما در پایین داده ام می توانید وارد آن شوید و خود را از شر این ناامیدی ها و حس بد رها کنید.

 

رهایی از ناامیدی و موانع موفقیت

گوش دادن :

این امر بسیار در یادگیری زبان انگلیسی نقش دارد؛ درست گوش دادن به خوبی درک کردن را تضمین می کند نه تنها باید به موسیقی ها و صوت های زیادی گوش دهید؛ بلکه باید حتما به نحوه ی بیان آن هم توجه کنید. این گوش دادن می تواند به آهنگ های مورد علاقه و یا در فیلم های شما باشد. 

صحبت کردن اغلب یکی از سخت ترین مهارت هاست که بتوان یاد گرفت. از راه کارهای افزایش توانایی شما در صحبت کردن می توانید این باشد که به فاهای اجتماعی و گرئه هایی بپیوندید که اهدافش با شما یکی است. 

صحبت کنید و ضبط کنید:

این امر خیلی به شما کمک می کند زیرا می توانید نوع تلفظ خود را بشنوید و آن ها مکررا تصحیح کنید.

خواندن:

این مهارت بخشی از فرایند مغز است و زمانی طول می کشد تا بتوان در آن حرفه ای شد و نیاز به تلاش و تمرین زیاد دارد. ذهن شما باید به کلمات و عبارات  نشان داده شده و نمادها معنا بدهد، به علاوه باید دستور زبان و ساختار زبان مورد استفاده در متن را نیز درک کند. اگر مهارت خواندن قوی داشته باشید ، برای آینده شما بسیار مفید خواهد بود. اصلا مهم نیست چند ساله هستید خیلی مهم است که سطح زبان شما در چه جایگاهی است؛ می توانید کتاب های مصور کودکان را به زبان انگلیسی نگاه کنید و بخوانید. یک راه دیگر برای ارتقا میزان توانایی شما درخواندن این است که زبان گوشی و لپ تاب و کامپیوتر خود را به زبان انگلیسی تغییر دهید. با این کار مجبور می شوید برخی از واژگان را یاد بگیرید. 

نوشتن: 

آموزش دادن صفر تا صد زبان انگلیسی

آموزش دادن صفر تا صد زبان انگلیسی

ما حتی گاهی در نوشتن یک نامه اداری و یا انشایی که معلم ما ر مدرسه به ما میداد هراس داشتیم و داریم اما باید در جایی این مانع ذهنی شکسته شود. کلمات و عباراتی که فکر می کنی مفید هستند همراه با ترجمه آن ها در دفتر خود یادداشت کنید و می توانید جایی آن ها را یادداشت کنید که همیشه دم دست باشند و بتوانید آن ها را هر از چند گاهسی مطالعه کنید و برای خود یادآوری کنید. 

راه حل دیگر این است که یک وبلاگ به زبان انگلیسی بسازید و یا در وبلاگ های انگللیسی زبان، نظرات خود را بنویسید. 

سوالات متداول

برای برقراری یک ارتباط خوب در هر زبانی به چه مهارت‌هایی احتیاج داریم؟

برای آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد شما باید بتوانید به‌خوبی گوش کنید، بخوانید، صحبت کنید و بنویسید. گوش دادن و خواندن حکم ورودی را دارند و نشان می‌دهند که شما در حال یادگیری هستید، نوشتن و گفتن حکم خروجی را دارند و آموخته‌های شما را نشان می‌دهند.

برای تقویت مهارت Listening باید چه کارهایی انجام دهیم؟

اگر شما یاد بگیرید که به‌خوبی گوش کنید، می‌توانید خیلی خوب همه چیز را درک کنید؛ برای این کار می‌توانید فیلم‌های مختلفی را تماشا کنید یا به آهنگ‌های مورد علاقه‌تان گوش کنید. صحبت کردن و ضبط کردن صدایتان در این زمینه به شما کمک می‌کند.

چگونه مهارت Writing خود را ارتقا دهیم؟

برای آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد در این بخش می‌توانید یک وبلاگ به زبان انگلیسی بسازید یا در وبلاگ‌های این سبکی نظرات خودتان را ارسال کنید.