چگونه زبان انگلیسی را ساده‌تر یاد بگیریم؟

راه های یادگیری زبان انگلیسی به صورت ساده تر

راه های یادگیری زبان انگلیسی به صورت ساده تر

یادگیری زبان انگلیسی به زبان ساده‌تر

1- قبل از شروع به مطالعه ذهن خود را سامان دهید و بر روی موضوع مورد مطالعه متمرکز شوید. تمرکز ذهن شما را از دیگر موضوعاتی که مهم نیست دور می کند و میزان یادگیری را افزایش می دهد.

2- ترس از اشتباه نداشته باشید. یکی از عوامل شکست در مکالمه یا نوشتار به زبان انگلیسی ترس است. بسیار زبان آموزانی بوده اند که ترس از اشتباه حین صحبت کردن باعث شده است که هیچگاه در کلاس زبان صحبت نکنند.

3- در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی به استاد خود اعتماد داشته باشید و توجه کنید که استادتان نیز این زبان را به عنوان زبان خارجی آموخته و اشتباه های کوچک و کم اهمیت از سوی استادتان طبیعی است.

4- برای یادگیری یک زبان ، بهتر است به فرهنگ آن زبان نیز آشنا باشید. برای این کار می توانید مجلات و کتابهای انگلیسی زبان تهیه کرده و مطالعه کنید. علاوه بر این می توانید از طریق سایت های مختلف نیز در مورد فرهنگ کشور مورد نظر نیز تحقیق کنید.

راه یادگیری زبان انگلیسی به صورت ساده تر راه هایی که می توانید زبان انگلیسی را سریع و بدون فراموشی یاد بگیرید.

5- در مورد یادگیری لهجه در زبان انگلیسی، از ابتدا اطلاعات کلی در مورد آنها کسب کنید و لهجه متناسب با انتخاب خود را پیش بگیرید. علاقه بسیار مهم است اگر می بینید که به لهجه بریتیش علاقه ای ندارید و نمی توانید آنرا صحبت کنید پس بهتر است لهجه آمریکایی را دنبال کنید.

6- به هنگام خواندن متن بهتر است به هنگام مواجه شدن با لغات نا آشنا ، بهتر است با اتکا به معلومات خود و معنای کل جمله ، معنای آنها را حدس بزنید. این کار نیاز به تمرین بسیار دارد و بعد از مدتی قادر خواهید بود معانی بسیاری از لغات را حدس زده و نیازی به دیکشنری نداشته باشید.

7- برای یادگیری لغات، ترجیحاً از دیکشنری های دو زبانه استفاده نکنید و به جای آن از دیکشنری های تصویری و یا یک زبانه استفاده کنید.

8- برای یادگیری بهتر لغات می توانید لغات مربوط را روی اشیا یا وسایل مربوط بچسبانید.

9- سعی نکنید جملات و اصطلاحات را کلمه به کلمه ترجمه کنید.چرا که ممکن است تمام کلمات و اصطلاحات در زبان شما وجود نداشته باشد.

10- برای یادگیری بهتر دستور زبان و لغات به صورت کاربردی، بهتر است در قالب مکالمه تمرین شوند. پس آنها را در قالب مکالمه های روزمره یاد بگیرید.

11- یادگیری زبان انگلیسی نیازمند وقت و حوصله زیادی است.

 

مطالعه کنید  مهم‌ترین اصطلاحات آشپزی در زبان انگلیسی

درآخر باید افزود که استفاده از یک پکیج آموزشی مناسب می‌تواند یادگیری زبان را به نحو چشمگیری برای شما آسان کند، به همین خاطر بهترین پکیج آموزش زبان را به شما معرفی می‌کنیم.

شما چه نظری دارید؟