4 راهکار یادگیری زبان برای مبتدیان

زبان انگلیسی برای مبتدیان

4 راهکار یادگیری زبان برای مبتدیان

ممکن است اکنون که در حال مطالعه این مقاله هستید؛ یک فرد بزرگسال باشید که کلا فکر می کنید یادگیری زبان انگلیسی برای شما تبدیل به رویا شده است. اما ما در این مقاله به شما خلاف این قضیه را اثبات خواهیم کرد. راهکارهای یادگیری زبان برای مبتدیلن بسیار زیاد است که در این مقاله به 4 مورد آن اشاره شده است. خبر خوب اینکه برای شما هم هدیه ای داریم که در ادامه آن را معرفی خواهیم کرد. با آن می تواند در کمترین زمان بیشترین حد یادگیری زبان انگلیسی را داشته باشید.

۱ – هدف شما از اماده شدن برای یادگیری زبان چیه؟

جواب سؤال رو روی یک مقوای بزرگ بنویسید و اگر انگیزه قوی برای انجام اینکار دارید و می خواهید توانایی شما دو چندان بشه زیرش اضافه کنید. من برنامه ریزی و انگیزه کافی دارم پس می توانم…. این مقوا رو باید جایی بگذارید که در بیشتر مواقع به چشمتون بخوره مثلا تا از خواب بیدار می شوید اونو ببینید. اگر هدف شما از یادگیری زبان قبولی در آزمونی مثل آزمون Ielts است بهتر است به جای استفاده از روش‌های گوناگون و شرکت در کلاس‌های مختلف تنها از پکیج آموزش زبان انگلیسی آیلتس استاد جاوید استفاده کنید.

آمپول مکالمه زبان که به طرز معجزه آسایی زبان انگلیسی را به شما تزریق خواهیم کرد.😍

۲- شرایط مطالعه زبان برای مبتدیان :

مطالعه باید در محیطی انجام بشه که نه گرم نه سرد٬ نه پر نور نه کم نور٬ نه بیصدا نه شلوغ باش. از وسایل راحتی و ارامش ( مثل تختخواب و رختخواب ) هم در اون خبری نباشه ….یک میز داشته باشید. که بتونید راحت پشت اون بشینید و فرم صندلیتون درست باشه که برای ساعت های متمادی مطالعه خسته نشوید…

۳-ابزار کار مبتدی زبان انگلیسی:

اولین چیز یک ساعت دیواریه که ساعت شمار – دقیقه شمار و ثانیه شمار داشته باشه… بعد هم مداد – مداد پاک کن- تراش – خودکار و ماژیک شبرنگ در چند رنگ مختلف – کارت های مقوایی ۱۰در ۶ سانتی متر سفید – دیکشنری تک زبانه – دیکشنری دو زبانه – تعدادی فرم های پاسخگویی به سوالات – چند تا دفتر – رادیو ضبط بدون هد فون ..و کتابهای آموزش زبان است…شاید این سوال پیش بیاید که این کارتها چه کار بردی داره؟ از این کارتها فلش کارت می سازیم که استفاده از انها نظام منده ( مثل جعبه لایتنر )

۴- برنامه ریزی :

برنامه زمانبندی شما بر اساس وقت ازادتون و محدودیت زمانی شما انجام میشه ..نکته در اینجاست که هر دور مطالعه ۹۰-۱۰۰ دقیقه است که هر ۴۵ دقیقه یک استراحت ۵-۷ دقیقه ای باید داشته باشید… .من در نظر میگیرم شما وقتتون ازاده و فقط می خواهید مطالعه کنید و سطحتون هم بیسیک است. مهم اینه که برنامه شما هم باید منعطف و متنوع باشه تا خسته تون نکنه …مثلا اگرروزی ۴-۶ ساعت مطالعه برای خودتون در نظر گرفتید باید هم لغت بخونید هم گرامر هم گوش کنید و هم بنویسید….از طرف دیگه باید به برنامه خودتون بچسبید و خودتون رو مقید به اجرای اون بدونید…

کلام آخر:

مطالعه کنید  میانبر موفقیت

در نهایت اینکه می توانید با این 4 راهکار یادگیری زبان برای مبتدیان که در بالا به آن اشاره شد و کمی همت و البته با تهیه این پکیج آموزش زبان انگلیسی خیلی راحت و در کمتر از یک ماه، بله درست متوجه شدید در کمتر از یک ماه آن را یاد بگیرید و به راحتی صحبت کنید. 

و اما پکیجی که به شما معرفی خواهیم کرد.

آمپول مکالمه زبان که به طرز معجزه آسایی زبان انگلیسی را به شما تزریق خواهیم کرد.😍

شما چه نظری دارید؟


 1. مریم حقیقی گفت:

  من برای شروع باد گیری زبان باید از کدام پکیج استفاده کنم

  • خانوم محمدی (کارشناس مشتریان) گفت:

   سلام لطفابااین شما ره ارتباط بگیرید راهنماییتون میکنند
   09027010394