بهترین منابع یادگیری زبان انگلیسی

از چه منابعی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنیم؟

یکی از مشکل ترین بخش های یادگیری زبان انگلیسی، مکالمه است. به همین دلیل خیلی از زبان آموزان آن را ادامه نمی دهند و خیلی زود از آن خسته می شوند. یادگیری مکالمه زبان انگلیسی راهکارها و تکنیک های مخصوص به خود را دارد که باید به خوبی آن ها را یاد بگیرید. اما در اینجا ما به شما بهترین منابع یادگیری زبان انگلیسی را معرفی می کنیم. 

یادگیری انفرادی:

داشتن یک استاد و یادگیری به صورت خصوصی یکی از کارآمدترین روش های برای دستیابی به یک مکالمه کارآمد است. یک معلم خصوصی پیدا کنید و با او آزادانه و بدون دغدغه صحبت کنید. هیچ دلیل برای خجالت شما وجود ندارد. زیرا او آنجاست تا به شما برای یادگیری بیشتر کمک کند. اگر می‌خواهید بدون معلم خصوصی زبان انگلیسی یاد بگیرید باید از منابعی استفاده کنید که مناسب این روش یادگیری است. بسیاری افراد تاکنون اقدام به خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد جاوید کرده‌اند.

بهترین منابع یادگیری زبان انگلیسی

داشتن یک دفترچه یادداشت:

اینترنت و تکنولوژی تحولات بسیار بزرگی را در یادگیری زبان انگلیسی در خانه ایجاد کرده اند. اما با این وجود هیچ گاه تکنیک نوشتن بر روی کاغذ را فراموش نکنید. مطالعات و تحقیقات متعددی نشان داده اند که نوشتن ابزار بسیار قدرتمندی برای انتقال اطلاعات از کوتاه مدت به بلند مدت است. پس بهرت است همیشه یک دفترچه در جیب خود داشته باشید و هر آنچه را برایتان جدید و مفید است را بنویسید.

یوتیوب:

انگار این وب سایت برای زبان آموزان ایجاد شده است. می توانید میلیون ها ویدئو را با زیر نویس و یا بدون آن و با زبان اصلی ببینید. سرعت آن را کاهش یا افزایش دهید.

وب سایت های تبادل زبان:

اینترنت یکی از مهمترین ابزار برای تبادل اطلاعات است که در ان می توان وارد گروه های یادگیری شده و با صحبت کردن و چت کردن می توانید روزانه مانند زبان مادری خود، خود را به حرف زدن با زبان انگلیسی عادت دهید. 

پادکست :

این روزها پادکست ها رواج بسیار زیادی را بین افراد پیدا کرده اندمعمولا این پادکست ها همراه با متن هستند و شما می توانید همزمان با گوش دادن به متون آن ها را نیز بخوانی. خوبی پادکست ها به این است که شما شاید نتوانید در محل کار خود یک کتاب به دست بگیرید و زمان کاری خود را به کتاب اختصاص دهید؛ اما می توانید همزمان با کار کردن پادکست را گوش کنید.

استفاده از تکنیک قالب:

با استفاده از قالب ها می توان به راحتی مکالمات روزمره را یاد گرفت. این قالبه ا کلا 400 مورد هستند که به سادگی به حاطر سپرده می شوند و دیگر نیازی به یادگیری گرامر انگلیسی نیست. به راحتی می توانید به آمپول مکالمه زبان مراجعه کنید و از این روش بی نظیر که در تمام دنیا پذیرقته شده است بهره ببرید. 

بیشتر بخوانید : بهترین کلاس زبان انگلیسی

مطالعه کنید  روش‌های صحیح مطالعه

شما چه نظری دارید؟