یادگیری زبان انگلیسی در کمتر از 30 روز

یادگیری زبان انگلیسی در کمتر از 30 روز

یادگیری زبان انگلیسی در کمتر از 30 روز

یادگیری زبان انگلیسی در کمتر از 30 روز

زبان انگلیسی؛ را می توانید به راحتی با یک سری تکنیک های تخصصی و عمومی یاد بگیرید. این مقاله یعنی یادگیری زبان انگلیسی در کمتر از 30 روز و لینکی که برای شما در پایان قرار داده می شود؛ می تواند به شما کمک کند تا زبان انگلیسی؛ را هر چه سریع تر و بهتر یاد بگیرید. بیشتر مردم از یادگیری یک زبان جدید می ترسند. آنها می ترسند که هنگام تمرین احمقانه به نظر برسند؛ بنابراین حتی اولین قدم ها را هم برنمی دارند. 
اما امکان برقراری ارتباط با یک زبان دیگر به شما امکان می دهد متفاوت فکر کنید، و این امکان را برای شما فراهم می کند که با افراد بیشتری از سراسر جهان ملاقات کنید.

نلسون ماندلا می گفت: اگر بتوانید به زبانی حرف بزنید که طرف مقابل متوجه شود وارد ذهن او می شوید؛ اگر به زبان مادری او حرف بزنید وارد قلب او می شوید. اما چگونه می توانید شروع کنید؟ بهترین استراتژی برای یادگیری کارآمد زبان چیست؟در ادامه برخی از استراتژی ها را بیان می کنیم اما همه آن ها نیاز به زمان و تلاش دارد تا بتواند کارآمدتر باشد.

اهداف روزانه تنظیم کنید:

اکنون نمی توان به شما یک برنامه دقیق برای یادگیری زبان داد. زیرا این امر کاملا به خود شما بستگی دارد. بهتر است اهداف بلند مدت خود را به اهداف کوتاه مدت تقسیم کنید.

مثلا:

به جای اینکه 100 واژه را در یک روز یاد بگیرید؛ آن را به 4 قسمت تقسیم کنید و هر روز چندین واژه را یاد بگیرید. زیرا حجم زیاد بالای کار شما را از ادامه دادن کار باز می دارد. تقسیم کردن آن به گام های کوچک انجام کار را برای شما راحت تر و قابل کنترل تر می کند. اگر می خواهید سطح زبان شما پیشرفت کند؛ باید عادت هایی را حول کارهایی که زبان شما را ارتقا دهید ایجاد کنید.

در اینجا همیشه سؤالاتی وجود دارد که افراد می پرسند. اینکه :

چگونه می تواند به اصول اولیه یک زبان دیگر خیلی سریع مسلط شد؟

پاسخ این است که لغات را جدی بگیرید. شما با لغات و واژگان جدید می توانید؛ پیام خود را بهتر انتقال دهید. کلمات و هم خانواده های یک لغت در زبان انگلیسی کلا 100000 واژه هستند. اما برای یک فرد غیر بومی که بتواند نشان دهد به زبان انگلیسی مسلط است؛ یاد گرفتن 2000 واژه برای نشان دادن حد تسلط او کافی است.

بهترین تکنیکی که از لحاظ علمی کاملا می تواند شما را در زبان انگلیسی ارتقا دهد و تمامی آزمون های زبان را با بالاترین نمره قبول شوید؛ در زیر معرفی می شود. شما تنها با یک کلیک می توانید از این پکیج فوق العاده بهره من شوید و از آن استفاده کنید. 

بهترین پیکج آموزش زبان را از اینجا دانلود کنید

 

پس اگر بتوانید واژگان متداول را یاد بگیرید می توانید مکالمات روزمره را یاد بگیرید. مهمترین راه برای یادگیری هر مهارتی تمرین مداوم است. شما می توانید به موسیقی خارجی گوش دهید. برنامه های تلویزیونی ببینید و یا در یوتیوب سریال های جذاب و خانوادگی را که اغلب برای تقویت زبان است را گوش کنید.

راهکارهای ساده برای یادگیری زبان انگلیسی در 30 روز:  

راهکارهای ساده ای در ادامه به شما ارائه می شود که ممکن است بارها و بارها آن ها را شنیده باشید. اما خیلی اوقات ما به دانسته های خود عمل نمی کنیم پس بهتر است یک گوش خود را در و گوش دیگر را دروازه نکنیم و سعی کنیم بیشتر  از اینکه یاد بگیریم؛ عمل کنیم. 

  1. یوتیوب با زیرنویس
  2. گوش دادن به موسیقی های خارجی و ترجمه کردن آن ها
  3. خواندن رمان ها و داستان هایی به زبان انگلیسی

کلام آخر:

تکنیک های بالا بسیار ساده و اما فوق العاده کاربردی هستند؛ پس آن ها را انجام دهید و سرعت یادگیری زبان انگلیسی خود را افزیش دهید. می توانید تنها در 30 روز در زبان خبره شوید و به راحتی صحبت کنید. اما یادتان باشد اولین قدم این است که بخواهید.